276 відгуків
Интернет-магазин "ЛанОК"
+380 показати номер
+380 показати номер

Товари для дому, саду, городу

Товари для дому, саду, городу

Товари для дому, саду, городу.

В даній статті піде розповідь про техніку, яка потрібна для використання на дачі, присадибній ділянці, городі, фермерському господарстві.
Наш магазин «ЛанОК» пропонує широкий асортимент товарів для дому, дачі, городу: зернодробарки, корморезки, культиватори, кукурузолущилки, землеробы, преси для соку, сівалки, окучники, автоклави, картоплесаджалки, інкубатори.

У нашому Інтернет-магазині «ЛанОК» представлені тільки подрібнювачі зерна вітчизняного виробництва. Зернодробарка або подрібнювач зерна призначений для дроблення зерна, жита, кукурудзи, ячменю. Зернодробарки можна використовувати як в приватних господарствах так і у великих сільськогосподарських підприємствах.
Опишемо найбільш популярні моделі дробарок.

Зернодробарка Фермер Д-1 призначена для подрібнення зерна і качанів кукурудзи в підсобних і невеликих фермерських господарствах.
Дробарка Фермер Д-1 має потужний двигун 2,5 кВт, число оборотів 3000 об/хв, продуктивність зернодробарки 250-300 кг / ч, вага 29 кг
Зернодробарки Фермер Д-1 має гарантію від виробника 12 місяців.
Також якість зернодробарки Фермер Д-1 підтверджується сертифікатом відповідності № A1.0222.012-14.

Зернодробарка Лан-1 призначена для дроблення зерна.
Зернодробарка Лан-1 виробляється в Україні. Подрібнювач зерна Лан-1 має двигун потужність 1,7 кВт, вага 19 кг, продуктивність дробарки 80 кг/год, шнур довжиною 2,2 м, бункер об'ємом - 5,5 л, шнур довжиною - 2,2 м.
Зернодробарки ЛАН-2 призначена для дроблення зерна і качанів кукурудзи.
Подрібнювач зерна Лан-2 має однофазний електродвигун потужність 1,7 кВт, бункер об'ємом - 5,5 л, шнур довжиною 2,2 м, вага 19 кг, а також високу продуктивність 80 кг/год

Корморезка електрична "ЛАН-1" призначена для приготування кормів домашнім тваринам і птахам шляхом подрібнення коренеплодів: буряка, гарбуза, кабачків та ін.

Корморезка "ЛАН-1" має продуктивність 140 кг / год.

Кукурузолущилка електрична "Лан-8".
Основне призначення кукурузолущилки зняття зерен з качанів кукурудзи в домашніх умовах.
Кукурузолущилка "Лан" значно полегшить і прискорить зняття зерен з качанів кукурудзи.

Сівалка однорядна ручна (виробництво Україна місто Вінниця) призначена для посіву насіння овочевих і баштанних культур у домашніх умовах. Ручна сівалка проста і зручна в експлуатації.
Сівалка ручна вінницька незамінний помічник в будинку або на дачі.
У нашому Інтернет-магазині «ЛанОК» Ви можете купити недорого ручну сівалку.

Землероб 5 в 1 виробництва міста Вінниця призначений для обробки грунту на земельній ділянці. Універсальний культиватор або плуг Землероб має 5 різних функцій для роботи: підгортач, бритва, междурядник, плужок з маркером, культиватор. Також є можливість регулювати кут нахилу ручки і колеса.
Ви можете купити недорого Землероб5 в 1 в Інтернет-магазині «ЛанОК».

Окучник дисковий ручний призначений для підгортання посадок картоплі на земельній ділянці. В підгортальником диски регулюються по висоті і ширині.

Картоплесаджалка однорядна призначена для механізованої посадки картоплі на городі або земельній ділянці. Картоплесаджалка прискорює посадку картоплі в рази. Купити картоплесаджалку недорого Ви можете в нашому Інтернет-магазині «ЛанОК».
В наявності є картоплесаджалки для мотоблока і ручні картоплесаджалки.

Інкубатор призначений для інкубації яєць гусей, курчат, індичат, каченят в домашніх умовах. Інкубатор використовують у теплих приміщеннях при температурі від +15 С до +35 С.
Купити недорого інкубатор Ви можете в нашому Інтернет-магазині «ЛанОК».